Serpet Plastik

2013 Yılında plastik sektöründeki yolculuğumuza başlamış olup, 2015 yılında PET ,

2016 yılında PET Levha ve Termoform Üretimi olarak devam etmekteyiz.

Hizmette sınır tanımayıp, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , çevre korunmasına titizlikle önem vererek, doğaya duyarlı bir şekilde üretim yapmayı hedefleyerek ; 2020 senesinde PET GERİ DÖNÜŞÜM Tesisimizi bünyemize kattık.

Genç ve dinamik yapımız ile hedeflerimiz her zaman Güvenilirlik, Çözüm Odaklılık, ÇevrecilikMüşteri Memnuniyeti ve  Sektöre Yüksek Kaliteli ürünler ile katkı sağlamaktır.

Başta Türkiye olmak üzere, yurt içi- yurt dışı pazarı genişletmek, ihtiyaçları karşılamak olan amacımıza Senelik kapasitesi 4000 ton olan Serpet Plastik, 2022 senesinde üretim hattını genişletmeyi planlamaktadır. Bu nedenle Pet levha hattı yatırımı ile kapasiteyi 9000 tona çıkartacaktır.

İhtiyaç duyulan taleplerin, mamüllerin zaman, fiyat, kalite isteklerinin karşılanması üretim planlamanın yanı sıra hijyenik üretim gerekliliklerini sorunsuz bir şekilde yapılması üretim süresince ve sonrasında takibini kurallara uygun yapılması için Serpet Plastik olarak ISO 9001/2008 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 22000 Gıda Güveliği Yönetim  Sistemi uygun standartlarımızı daima koruyoruz. Çünkü ürettiğimiz ürünler  son tüketiciye doğrudan ulaşmasa bile insanların kullandığı gündelik yaşamları ile doğrudan ilişkilidir.

 

Vizyon

Kalite standartlarında devamlılığı sağlayarak, Bu sektördeki ihtiyaçları karşılayabilen doğayla dost sürdürülebilir bir gelecek için çalışan bir şirket haline gelmektir.

Misyon

Serpet Plastik olarak, hakkımızda geliştirmeyi hedeflediğimiz, başarılı çalışmalarımız sayesinde kısa sayılsa  bile bu süre içerisinde kendi alanında söz sahibi bir kuruluşa dönmektir.