Sızdırmaz Kaplar

Plastik Paket Servis Kapları

Sızdırmaz Kap Plastik Servis Kabı

Plastik paket servis kaplarını hızlı tüketim adı altında değerlendirdiğimiz zaman yeme ve içme gibi günlük ihtiyaç faaliyetlerinde, kullanıcılara kolay ve pratik yenilikler tanımaktadır.

Günümüzde özellikle çok tüketilen yiyecek ve içecekler arasında fast food, ev yemekleri, sıcak veya soğuk içecekler gibi atıştırmalıkların restoranlardan tüketiciye ulaşana kadar ki süreçte dış faktörlerden zarar görmesini engelleyen plastik paket servis kapları, kaliteli ve dayanıklı olmak zorundadır. Aksine yeteri kadar kaliteli olmayan paket servis kapları, tüketiciye ulaşması gereken gıdanın dökülmesine sebep verebilir ve bu durumun sonucu işletmenin itibarını zedeleyebilir. Bu yüzden işletmeler paket servis kaplarının seçiminde oldukça titiz davranmalıdır.

Plastik paket servis kapları, içecek ve gıda paket servise göre kategorilere ayrılmaktadır. Çay ve kahve tarzı sıcak içecek için kullanılan tek ve çift duvarlı karton bardaklar, meyve suyu, frozen ve frappe gibi meyve ve kahve aromalı soğuk içeceklerin tüketimi ve paket servisinde kullanılan şeffaf plastik bardaklar; baskısız, standart desen ve isteğe bağlı firmanın talep ettiği baskıya göre kullanılmaktadır. Bir diğer paket servislerinde yer alan gıda kaplarında ise plastik salata kapları, sıcak servis kapları, plastik meze kapları ve dondurma kapları gibi çeşitli sızdırmaz plastik kaplar ile gıda dış etkenlere karşı korunarak tüketicisi ile buluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.